0

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar dy foto me veshje sportive, ku po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE