0

Era publikon foto me të ‘dashurin’ e saj.

Dikur ishte këngëtarja më me nam në vend dhe jo vetëm.

Duke e lenë muzikën pak anash, ajo ka paralajmëruar një rikthim të fuqishëm në tregun muzikor, shkruan Kosovarja.

Këtij lajmi iu gëzuan më shumë fansat e saj, të cilët më padurim presin projektet që ajo i sjell.

Së fundmi edhe këngëtarja në fjalë iu bashkua sfidës “Post a pic of” teksa iu përgjigj fansave në pyetjet e tyre provokuese.

Nuk shpëtoj nga pyetja për të dashurin duke i kërkuar të publikoj një imazh me të.

Ajo nuk hezitoj duke publikuar një imazh me para në dorë duke shkruar: “Jam e martuar me para”.

SHPËRNDAJE