0

Këngëtarja kosovare, Leonora Jakupi është një ndër figurat më të dashura për publikun, si nga ana muzikore ashtu edhe nga ana e veshjes së saj.

Atë çdo herë jemi mësuar ta shohim me plotë stil dhe elegancë, përcjell ORAinfo.

Leonora nuk është shumë aktive në rrjetet sociale nga jeta e saj private. Por sot ajo ka marrë një dhuratë, ato janë disa lula te cilat shihen në një InstaStory të cilën e ka publikuar vetë Leonora.

Ajo po shkelën si çdo here me një veshje me komplet me stil. Kush po i bën kaq shpesh dhurata Leonora Jakupit? /ORAinfo/

SHPËRNDAJE