0

Këngëtarja ka ditë që po qëndron atje teksa nuk po i mungojnë postimet e shumta në rrjete sociale.

Kida sapo ka publikuar fotografi nga Dubai e veshur me stil derisa ka zbuluar edhe lokacionin.

Ajo shihet e veshur me pantolla dy ngjyrëshe bardh dhe zi si dhe një bluzë të shkurtër derisa vëmendjen e marrin flokët e saj bionde.

Dy nga imazhet, Orhidea i ka publikuar me një palë syze derisa i ka përshëndetur ndjekësit e saj.

“Përshëndetje atje”, ka shkruar Kida.

Ndryshe, aludohet se artistja shqiptare ka shkuar për të realizuar klipin e projektit të ri në Dubai.

SHPËRNDAJE