0

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAvip.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Nga fotot e fundit shihet se ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket shumë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE