0

Këngëtarja e mirënjohur, Gresa Behluli, ditë me parë dha fund beqarisë.

Dasma e saj madhështore u komentua shumë në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Ishte një dasëm madhështore e me shumë të ftuar, dhe vëmendjen më të madhe e mori padyshim, Gresa.

Ndërsa tani Gresa ka publikuar dy foto ku shfqet shumë jeshëse. A janë këto dy fotot me të bukrua të bëra gjatë dasmës së Gresës? /ORAinfo/

SHPËRNDAJE