0

Motrat e Gresës marrin vëmendjen në dasmën e saj, ja si janë veshur atë në dasmën e saj.
Gresa Behluli sonte po kurorëzon dashurinë me martesë.

Gresa Behluli dhe Lulzim Ibrahimi po martohen sonte, ndërsa kanë organizuar dasmë madhështore, shkruan lajmi net.

Këngëtarja po duket mahnitëse në fustanin e nusërisë, ndërsa vëmendje në këtë dasmë morën edhe dy motrat e saj.

Besiana dhe Agnesa dukeshin tejet elegante në fustanet që kishin veshur, teksa kanë publikuar imazhe pranë motrës.

Për ndryshe, Gresa ditë më parë mbajti natën e beqarisë, ku kishte ftuar familjarët, miqtë dhe kolegët e saj.

SHPËRNDAJE