0

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAvip.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo organizoi një “baby shower” dhe ishte pamja e saj e cila mori tërë vëmendjen.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/saraa-mp4″]

E duket se Sara ka shoqëri të mirë me gruan e futbollistit kosovar, Milot Rashicës.

Ato se fundmi janë parë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/belkiz-mp4-2″]

Në një foto të publikuar nga Sara,shihet një tavolinë e mbushur me gjëra ushqimore.

Pica, sallatë e bukë me lëngë, është e mbushur tavolina në darkën e tyre.

Kush e paguajti një darkë të tillë? /ORAvip/

SHPËRNDAJE