0

Një muaj pasi u martua Gresa ka marrë një vendim se çka të bëjë me fustanet e nusërisë.

Ajo ka vendosur që të gjitha fustanet e nusërisë t’i shesë dhe paratë e fituara t’i dërgojë për bamirësi, përcjell ORAinfo.

I kemi parë në kanagjegjin e saj se Gresa ka pasur fustane unike e që s’i kemi parë më herët.

E i tillë është edhe ky fustan të cilin ajo nuk ka menduar ta shesë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE