0

Mimoza Shkodra vazhdon të jetë shumë aktive dhe e dashur për publikun.

Ajo është përfolur shumë për ndarjen nga Seldi, me të cilin ishin të fejuar për disa muaj, shkruan ORAinfo.

Mimoza u përfol edhe mbrëmë për martesën me këngëtarin Adrian Gaxha, e cila ishte një martesë e improvizuar.

Në atë mbrëmje pati shumë të ftuar, e ndër të tjera edhe tezja e Mimozës, e cila është një këngëtare e njohur.

Emine Hasimi është tezja e saj, gruaja e cila këndojë këngën “Dot këndoj për nji djal nga Kosova”./ORAinfo/

SHPËRNDAJE