0

Mimoza vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi.

E pas ndarjes, Mimoza iu kthye profesionit të saj dhe pati paraqitje gjithmonë e më tërheqëse.

Ndërsa sonte përmes një postimi, ajo ka treguar se është e mirë edhe në kuzhinë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE