0

Gili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera për vitë në publikun shqiptar.

Këngët e saj kanë qenë gjithmonë hite të padiskutuara dhe që këndohen e dëgjohen edhe sot me nostalgji të madhe ,shkruan ORAnfo.

Edhe pse është më pak aktive në skenë se sa para shumë vitesh, ajo është tejet aktive në rrjete sociale.

Gili dhe burri i saj, Ilir Berani mbrëmë kanë marrë pjesë në dasmën e dajlit të Remzie Osmanit.

Ata janë shfaqur edhe shumë në disponim, ndërsa me vallëzimin e tyre akne marrë vëmendjen e të pranishmeve. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE