0

Familja e Shyhrete Behlulit po vahzdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë.

Para dy ditësh ata bënë një festë të madhe pasi vajza e saj, Njomza lindi djalë, përcjell ORAinfo.

Ata ftuan shumë miq e familjarë, e pothuajse të gjithë I kemi parë në imazhet që I kanë postuar.

Të pranishëm ishin edhe kryeministri, Ramush Haradinaj me gruan e tij, Anitën.

Dhe sot, Njomza ka postuar një foto ku shihen Shyhretja dhe Anita duke vallëzuar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE