0

Sahidja dhe Safetja janë ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Për vite me rrallë, kanë qenë të perfolura jo vetëm për muzikën që kultivojnë, por edhe për jetën e tyrë private, shkruan ORAinfo.

Te dya janë mjaft aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Ato mbrëmë ishin në dasëm e djalit të Remzie Osmanit.

Të veshura me shumë stil, Sahidja dhe Safetja kanë shkëlqyer. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE