0

Safete Mustafa është këngëtarja e njohur dhe shumë e pëlqyer për publikun.

Ajo dhe motra e saj, Sahidja u bënë të njohura për publikun si motrat Mustafa, përcjell ORAinfo.

Safetja kohëve të fundit është tejet aktive në rrjete sociale.

Ajo ishte e ftuar bashkë me burrin e saj në dasmën e dajlit të këngëtares Remzie Osmanit.

Të veshur të dytë krejt zi, Safetja dhe burri i saj janë dukur shumë bukur në dasmën e Hamzës dhe Gëzimës. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE