0

Festë e madhe në familjen e këngëtares Remzie Osmanit.

Edha dasma e djalit të këngëtares së njohur Remzie Osmani ende pa filluar mirë ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. Hamzës. Hamza dhe Gëzimja do të martohen të dielen, më 7 prill.

E në familjen e Remzies si duket dasma ka filluar sot, këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në
e një video qe e ka publikuar, e në të cilën shihet Hamza teksa po e mban flamurin kombëtar.

Festa në familjen e këngëtares duket se është duke u mbajtur në oborin e shtëpisë së saj.

Disa momente nga kjo festë përmes disa videove i ka publikuar Remzia në Instastory.

Në këto video shihen të ftuarit si dhe dëgjohen duke kënduar këngë nën ritimin e defit.

SHPËRNDAJE