0

Gëzime Krasniqi tashmë është emër i njohur për publikun.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAvip.

Gëzimja se fundmi është bërë nënë e një vajze.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/gezime-mp4″]

Ajo sot ka treguar se ka dal me shoqëri.

E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, Gëzimja po shkëlqen. /ORAvip/

SHPËRNDAJE