0

Edona vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona krahas profesionit të saj është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Shumë aktive është edhe kunata e Edonës me postime të ndryshme.

Dje ajo publikoi një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar, e këtë foto e ka ripostuar edhe Miloti në Instagramin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE