0

Gjiko dhe Elita po i shijojnë ditët më të bukura si prindër të rinj.

Elita para pak më shumë se një muaji lindi një djalë e që e pagëzuan me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos së fundi kur nuk mungojnë me postime me djalin.

Ndërsa mbrëmë ata kanë qenë të ftuar në një emision në Shqipëri, ku të dy u duken shumë bukur.

E momenti më i bukur ishte kur Gjiko puthi Elitën live në emision.

E këtë padyshim se Elita e ka publikuar edhe në Instagramin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE