0

Gresa Behluli u bë shumë e përfolur pas martesës së saj

Është pamja e saj në dasmë që u komentua për disa javë rresht, shkruan ORAinfo.

Vëmendje të madhe morën edhe fustanet e nusërisë që ajo i veshi e që ishin njëri më i bukur se tjetri.

Ajo ka marrë një vendim për t’i shitur të gjitha fustanet e martesës dhe të gjitha të shkojnë për bamirësi.

E këtë postim e ka shpërndarë edhe motra e saj Besiana, e cila e ka përgëzuar motrën për këtë veprim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE