0

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAvip.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar një video në instastory ku shfaqet nga palestra.

E veshur goxha ngushtë, ekspozimi i gjoksit merr gjithë vëmendjen.

Kaq provokuese po duket ajo.

Për më tepër shikoni videon… /ORAvip/

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/istrefi-nora1-mp4″]

SHPËRNDAJE