0

Egzona Muqiqi dhe Neca Tërnava janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato menaxhojnë bashkë një dyqan me veshje elegante për femra që e kanë quajtur ‘Goddes Exclusive’, përcjell ORAinfo.

E sot, Neca ka publikuar një video nga punëtoria ku qelën fustanet e kësaj firme.

Në këtë video shihet Egzona duke i mbikëqyrë punëtoret e saj derisa ato janë duke qepur fustane.

Për me tepër shikojeni videon. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE