0

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAvip.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

E përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se ka ndryshuar stilin e flokëve dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE