0

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAvip.

Para pak kohësh, ata të dy janë bërë prindër për herë të parë.

E pas lindjes së vajzës, Sara o kujdeset që t’i rikthejë linjat e saj trupore.

E se fundmi, Sara dhe Ledri janë duke i kaluar pushimet në Dubai.

Sara sonte ka publikuar një foto ku ka befasuar me stilin e veshjes.

Ku është nisur me këtë veshje e dashura e Ledrit? /ORAvip/

SHPËRNDAJE