0

Elita Rudi tani po kalon në muajt e fundit si shtatzëne dhe duket se po I shijon shumë.

Ajo dhe këngëtari Gjiko u martuan pak muaj më parë dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.

Elita është tejet aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë imazhe të jetës së saj private dhe profesionale.

E sot, ajo ka postuar një fotografi ku ajo na tregon se ndodhet në Pejë në shtëpinë e Gjikos dhe nga atje na tregon si po duket./ORAinfo/

SHPËRNDAJE