0

Këngëtarja kosovare, Leonora Jakupi doli sërish në mbrojte të ish-krerëve të UÇK-së.

Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi e Rexhep Selimi, ndodhen në Hagë pas konfirmimit të aktakuzës nga Gjykata Speciale, shkruan lajmi.

Pas kësaj ka pasur reagime të shumta nga emra të njohur dhe jo vetëm.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/https://orainfo.net/me-keto-foto-leonora-jakupi-ju-del-ne-perkrahje-krereve-te-uck-se/”]

Është këngëtarja nga Drenica, Leonora Jakupi ajo e cila gjithmonë ka ardhur me reagime të ndryshme lidhur me këtë çështje, për secilin veç e veç.

E tani i ka mbledhur të gjithë krerët e UÇK-së me një foto dhe i ka mbështetur njëzëri nëpërmjet një postimi në Instastory.

“Liria ka emër”, shkruan në foton e postuar.

SHPËRNDAJE