0

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Rroa.

Më herët Labi përmes rrjeteve socaila ka treguar se Qëndresa dhë vajza e tij kanë arritur në shtëpi, përcjell ORAinfo.

E me të arritur në shtëpi, Qëndresa ka publikuar pamje nga dhoma e vajzës së saj.

E mbushur me shumë dekorime e dhurata, dhoma e Rroas duket fantastike. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE