0

Getoar Selimi heq vetullat.

Konsiderohet “babai” i repit shqiptar dhe pjesa më e madhe e këngëve të tij janë hite apsolute.

Getoar Selimi pas një pauze të konsiderueshme, sapo është kthyer me këngën e re në bashkëpunim me Majk.

Gjatë kësaj periudhe heshtjeje, stili i reperit paska pësuar një ndryshim mjaftë drastik. Frizura e tij duket ndryshe dhe jo vetëm, shkruan Kosovarja.

Siç mund ta vëreni në këtë foto, vetullat e Getot janë dukshëm më të holla, ëe do të thotë se i ka hequr.

SHPËRNDAJE