0

Ja si e surprizoi ‘Pajtesa’ dje ‘Rabinë’.

Fiona dhe Gresa janë dy aktoret më të dashura për publikun kosovar.

Me rolet e tyre njëra si vjehërr e tjetra si reja e familjes, janë shndërruar në personazhet më të pëlqyera qysh kur filloi seriali ‘C’ka ka shpia’, shkruan Kosovarja.

E dje me rastin e 8 marsit është ‘Pajtesa’ ajo që e ka surprizuar me një dhuratë të thjeshtë por shumë të këndshme vjehrrën e saj ‘Rabinë’.

Kjo e lumturoi mjaft shumë këtë të fundit duke e ndarë edhe në rrjetet sociale.

SHPËRNDAJE