0

Arian Daci humbi jetën dje nga një ortek në Brezovic.

Humbjen e tij e përjetuan rëndë familja dhe miqtë, shkruan ORAinfo.

E rrjetet sociale, tashmë janë ato përmes të cilave shprehen edhe ngushëllimet.

Por, disa të afërm kanë gjetur një formë jo të zakonshme për të shprehur ngushëllime gruas së Arianit.

Këtë ata e kanë bërë përmes komenteve në një foto të saj me Arianin.

Më poshtë mund të lexoni disa nga këto komente./ORAinfo/

SHPËRNDAJE