0

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është bërë e njohur falë famës së vjehrrës së saj.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasmë që përmendet ende në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjete sociale ku bënë postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo sot ka publikuar një foto me djalin e saj Matinin duke shëtitur me veturë.

E për ta mashtruar, Learta i ka dhënë çipsa për të ngrënë Matinit. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE