0

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAvip.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet jashtë dhe e kthyer anash.

A thua kështu po e fshehë ajo shtatzaninë e dytë?/ORAvip/

SHPËRNDAJE