0

Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Lola se bashku me motrën e saj, Anitën dhe kunatat ka dal mbrëmë për të festuar për 8 mars.

E ato e kanë ‘djegur’ atmosferën me këngët e këngëtares së njohur kosovare, Gilit.

Për më tepër shikoni sa bukur këndojnë gratë e Haradinajve. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE