0

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAvip.

Riola është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme na jeta e saj.

Në foton e fundit ajo shihet pa pikë grimi dhe prapë se prapë po duket tejet e bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE