0

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite, shkruan ORAvip.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga viti 2016 dhe është stili i saj i veçantë që mori tërë vëmendjen./ORAvip/

SHPËRNDAJE