0

Seriali turk “Emri im është engjëll” po transmetohet në ekranet vendore dhe ka bërë për veti gjithë publikun shqiptar.

Me temen që e trajton ky serial pëlqehet shumë dhe të komentohet nga të gjithë.

Pjesë e serialit janë aktorë të ndryshëm disa në moshë të re e disa më të vjetër. Në mesin e tyre është edhe Ulvi Kahyaoğlu në rolin e “Keremit”.

Me këtë rol aktori përveç problemeve me familjen që ai do përfundojë edhe në burg.

Seriali transmetohet në RTV21 nga e hëna në të premtën duke filluar nga ora 20:00.

SHPËRNDAJE