0

Këngëtarja e njohur ka folur hapur rreth problemeve me të cilat u përball në pandemi.

Miley tregoi se i ishte kthyer pijes në pandemi, or tani është dy javë esëll.

Miley Cyrus ka folur hapur për mënyrën se si edhe ajo ka luftuar gjatë pandemisë, shkruan CNN.

Gjatë një paraqitje të fundit në “Neë Music Daily të Apple me Zane Lowe” e cila u publikua të hënën, Cyrus tha se ajo iu rikthye zakonit të vjetër dhe kurrë nuk do të donte të pretendonte se ishte e matur.

“Unë rashë dhe e kuptova që tani jam përsëri në maturi, dy javë esëll”, tha këngëtarja / aktorja e cila përsëri në qershor zbuloi se ishte gjashtë muaj esëll atëherë. “Ndjehem sikur e kam pranuar vërtet atë kohë.”

Cyrus tha se ajo ka vendosur të mos luajë “lojën e fajit”. Këngëtarja tha se duhet të mos zemëroheni me veten, por ta pyesni veten se çfarë ka ndodhur.

Ylli tha se ka probleme me moderimin dhe tha se beson se të gjithë duhet të bëjnë më të mirën për ta.

Kjo mund të mos jetë maturi për të gjithë, tha Cyrus, megjithëse tha se alkooli i saj mund të çojë në sjellje impulsive.

“Unë nuk kam një problem me pirjen,” tha ajo. “Unë kam një problem me vendimet që marr kur të kaloj atë nivel të … Edhe brenda, unë thjesht kam dashur të zgjohem 100%, 100% të kohës.”

Cyrus ka kaluar shumë gjëra dhe i quan tre vitet e fundit të jetës së saj një “koktej kaosi”.

Gjatë asaj kohe ajo u nda me burrin, aktorin Liam Hemsëorth, pas më pak se një viti martese, por një marrëdhënie jashtë dhe për një dekadë.

Para ndarjes, çifti humbi shtëpinë e tyre gjatë zjarreve në Malibu. Albumi i fundit i Cyrus, “Plastic Hearts”, publikohet të premten.

SHPËRNDAJE