0

Burak Ozcivit është një prej aktorëve më të pëlqyer turk.

Me rolet e tij arriti të ketë shumë fansa si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘Kara Sevda’.

Ai dhe gruaja e tij, Fahriye Evcen, para pak ditësh u bënë prindër të një djali.

E sot, ata kanë dalë nga spitali, mirëpo ajo që merr gjithë vëmendjen është gjendja e Fahries ende e lodhur pas lindjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE