0

Burak Ozcivit është një prej aktorëve më të pëlqyer turk.

Ai u bë tejet i pëlqyer që në fillim të karrierës së tij dhe suksesi i tij tani është në kulminacion, përcjell ORAinfo.

Ishte roli i Kemalit në serialin, ‘Kara Sevda’ ai që e bëri shumë të njohur në publikun shqiptar.

Ai njihet si një ndër aktorët më të bukur turk, dhe këtë e dëshmon me imazhet që i publikon e sidomos në atë të fundit ku Kemali shihet me ndryshim të ri në pamje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE