0

Burak Ozcivit dhe Neslihan Atagul janë dy aktorë tejet të pëlqyer turq.

Janë rolet e ‘Nihanit’ dhe të ‘Kemali’ në serialin ‘Kara Sevda’ ato që i bënë tejet të njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Pas përfundimit të serialit ata vazhduan jetën e tyre, ku që të dy u martuan me partnerët e tyre.

Ndonëse, Kemali është bërë baba, Nihani edhe pse është shumë e dashuruar nuk e ka mendjen të bëhet nënë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE