0

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasëm dhe festë tjetër familjare, në shumë prej tyre ajo është edhe e ftuar të këndojë, përcjell ORAinfo.

Krahas muzikës, Remzia është shumë aktive edhe në rrjetet socaile. Ajo tani ka publikuar një foto ku shfaqet duke e puthur me shumë dashuri nënë e saj.

Remzia tani na ka zbuluar se bukurin e ka trashiguar nga nëna e saj, e cila edhe pse në moshë duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE