0

Elita Rudi është moderatorja e njohur kosovare e që në këto vitet e fundit ka qenë një ndër më të përfolurat.

Ajo dhe reperi i njohur, Gjiko, janë martuar në shtator të vitit të kaluar dhe para dy ditësh u bënë prindër të një djali, përcjell ORAinfo.

Ata e quajtën djalin e tyre, Zëri, dhe fotot e tij I kemi parë në rrjetet sociale të Elitës dhe Gjikos.

E kjo lindje duket se e ka gëzuar shumë familjen e Elitës, e sidomos motrën e Elitës, e e cila i ka qëndruar pranë asaj në spital./ORAinfo/

SHPËRNDAJE