0

Këngëtari I njohur, Gjiko dhe moderatorja, Elita Rudi, para pak ditësh janë bërë prindër për herë të parë.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Fotot e para të djalit të tyre I kemi parë që në orët e para të lindjes.

E më vonë ata treguan edhe dhomën që ia kanë rregulluar atij.

Sot, Gjiko ka postuar foto ku shihet se ai po kujdeset kaq shumë për djalin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE