0

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana po bëhen prindë për herë të katërt.

E Ariana po i vazhdon paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ariana nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar te frizeri dhe ka bërë një ndryshim të ri në flokët e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE