0

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është më pak aktive në publik, mirëpo herë pas here publikon imazhe në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Gresa nuk heziton të publikojë pamje kur është fjala për nipin e saj, Matinin.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me të dhe e ka dërguar në një kënd për lojëra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE