0

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

Përveç që u bë e njohur me zërin, ishte jeta e saj private që e bëri atë edhe më të njohur në publik, përcjell ORAinfo.

Para pak vitesh ajo u lidh me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe me të cilin ka një djalë.

Përveç që është e njohur vetë, ajo bëri të njohur edhe familjen e saj e sidomos vëllain e saj.

E së fundi ai ka publikuar foton më të bukur me djalin e Adelinës për të na treguar sa e do nipin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE