0

Vajzat e Shyhrete Behlulit si tri binjake.

Kohët e fundit famë të madhe kanë marrë edhe familjarët e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit.

Këngëtarja e mirënjohur kosovare është e martuar dhe nënë e 5 fëmijëve, ku për secilin prej tyre shkruhet shpesh në mediat rozë, shkruan Kosovarja.

E sidomos për tri vajzat e saj Njomzën, Engjëllushen e Gresen të gjitha të pëlqyera në publik e shumë të përfolura sidomos për pamjen e jashtme.

E në një foto që kanë sjellë motrat vërehet ngjashmëria e tyre si të ishin binjake.

SHPËRNDAJE