0

Seriali ‘paramparca’ është një ndër më të të pëqlyerit jo vetëm në publikun turk por edhe në atë të huaj.

Edhe personazhet në të u bënë tejet të njohura dhe shumë të komentuar, përcjell ORAinfo.

Një ndër më të veçantët ishte ai i ‘Xhansusë’ që e luante aktorja Leyla Tanlar.

Pas serialit ajo duket se ka ndryshuar aq shumë sa mezi po njihet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE