0

Egzona Muqiqi vazhdon të jetë në qendër të publikut dhe mediave rozë.

Edhe pse u bë e njohur si gruaja e këngëtarit, Albatriti Muqiqit, famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet gjithmonë e më me stil, përcjell ORAinfo.

Egzona është nënë e tre fëmijëve. Ajo se fundmi ka lindur binjakë, një djalë dhe një vajzë.

E sot Egzona ka publikuar foton e vajzës së saj, Elia.

Të veshur me shumë stil, vajza e Egzonës dhe Albatritit po duket si një engjëll. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE