0

Vajza e Mozikut e Loredanës po rritet çdo ditë e më shumë, shikoni kujt po i ngjan.

Mozzik është një prej reperëve më të përfolur kosovar.

Ai arriti të bëhet tejet i suksesshëm për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e tij po pëlqehen shumë, përcjell ORAinfo.

Mozzik është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas asaj muzikore.

Po aq e përfolur sa ai është edhe vajza e tij Hana.

E ajo duket se po rritet çdo ditë e më shumë.

Në imazhet që i kemi parë, Hana po bëhet një kopje e babait.

SHPËRNDAJE